Nasze Kwalifikacje

Pełen obraz naszej firmy tworzą nasi klienci. Naszym celem jest kreowanie nieprzeciętnych, oryginalnych projektów zgodnych ze standardami panującymi w sieci przy zachowaniu najwyższej jakości. Każdy projekt aranżowany przez nas jest inny – tworzony pod indywidualne wymagania.

Naszą główną intencją jest jasna i przejrzysta współpraca z klientem, dlatego wdrożyliśmy dwa modele pracy nad projektem: Fixed Price dla klientów z pełną specyfikacją projektu oraz Agile, gdzie praca specjalistów jest wyceniana w zależności od nakładu i rozplanowania prac.

 

W Malcolm Martin wiemy jedno: nasz biznes to nie polityka a ludzie. Ty, nasi współpracownicy, partnerzy – oto pełen obraz.

Zasada jest prosta, dostarczamy najlepsze rozwiązania, z których korzysta każda ze stron.

Działamy w taki sposób, aby z nami realizacja Twojego projektu była naprawdę przyjemnym procesem. Dlatego właśnie nasze ceny są rozsadne i dopasowane do nakładu finansowego oraz wymagań.

 

Historia powstania

 

Firma Malcolm Martin została założona w 2009 r. z pasji młodych ludzi do stosowania i wykorzystywania nowoczesnych technologii oraz narzędzi ułatwiających publikowanie nie tylko twórczości ale i rozwiązań biznesowych.

Główne obszary działania to:

  • grafika komputerowa,
  • projektowanie stron internetowych,
  • przygotowanie stron zgodnie z wytycznymi google i standardami W3C,
  • kompleksowe rozwiązania zdejmujące z Twoich barków ciężar utrzymania strony.

Nasz potencjał wynika z wieloletniego doświadczenia na rynku internetowym, którym pragniemy się dzielić.

Współpracowaliśmy przy projektach B2B takich jak marketeo.com, portalach społecznościowych prozdrowie.pl czy abczdrowie.pl.

Powiązane artykuły:
O nas
Historia powstania
Czym się zajmujemy
Współpraca z nami

Comments are closed.

Top